Ünlü Kripto Balinası 3 Altcoin İsmi Verdi: Güçlü Koşu için Adaylar!

Kripto para piyasası ileri gitmek için güç toplamaya çalışırken yatırımcılar uygun seçenekler arıyor. Geniş takipçi kitlesi olan bir analist, bir fikir vermesi adına tahminlerini paylaşıyor. Analist, iki Ethereum rakibinin Bitcoin karşısında büyük bir çıkış yapmak üzere olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, güçlü koşular beklediği bir altcoin ismi veriyor.

Kaleo, AVAX’ın BTC karşısında güç göstereceğini öngörüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa kararsız bir görünüm arz ediyor. Lider kripto Bitcoin 66 bin dolarda satışla karşılaştı ve bu seviyeyi korumaya çalışıyor. Altcoin cephesinde ise karışık bir görünüm var. LINK gibi bazı tokenler çift haneli kazançlar görürken, bazıları daha mütevazı kazançlarla yetiniyor. Kaleo takma adlı popüler analist, sosyal medya platformu X’teki 638.000 takipçisine, son tahminlerini paylaştı. Analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) BTC karşısında mevcut değerinden %84’ten fazla yükselebileceğini söylüyor. Bu bağlamda analist “AVAX/BTC: Çılgın olabilirim ama AVAX’ın buradan daha yükseğe çıkacağına inanıyorum.” diyor.

Kaynak: Kaleo

Grafiğine göre analist, AVAX/BTC’nin günlük grafikte bir boğa bayrağı formasyonu çizdiğini tahmin ediyor. Bu doğrultuda, yakında 0,000950 BTC’ye (62,13 dolar) ulaşacağını öne sürüyor. Bu arada AVAX/BTC, son 24 saatte %7’den fazla artışla, yazı sırasında .000555 BTC’den (36,89 dolar) işlem görüyor.

Analist Solana’dan emin: Güçle savaşmayın!

Ardından analist, ETH rakibi Solana’nın günlük grafikte daha yüksek yüksek fiyatlar ve daha yüksek düşük fiyatlardan oluşan bir boğa formasyonu çizdikten sonra Bitcoin (SOL/BTC) karşısında yükselmek üzere olduğunu tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SOL/BTC’nin yakında 0,0032 BTC (209 dolar) seviyesini geçebileceğine inanıyor. Solana hala piyasadaki en akıllıca uzun oyunlardan biri. Güçle savaşmayın.

Kaynak: Kaleo

Bu arada SOL/BTC yazı sırada 0,002528 BTC’den (167,88 dolar) işlem görüyor. Ayrıca parite, son 24 saatte yaklaşık %4 artış gösterdi.

Kaleo: Bu altcoin için artık zaman geldi!

Son olarak analist, Dogecoin’in (DOGE), yükselen memecoin hissesi GameStop’un (GME) bir piyasa zirvesine ulaşmasının ardından memecoin’in yükseldiği 2021 modeline dayanarak kırılacağını öngörüyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere GME bu hafta büyük bir ralli yaptı. Ancak o zamandan beri geri çekildi. Analist, DOGE için şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Bunu sizin için basitleştireceğim. İşte Dogecoin’in GME’ye karşı grafiği. Bunu hatırlamıyor olabilirsiniz, ancak 2021’in başlarında öncülük eden GameStop’tu. DOGE’nin göndermeye başladığı zirveye kadar değildi. Dogecoin iyi bir pompa için gecikmiş durumda. Neredeyse zamanı geldi.

Kaynak: Kaleo

Bu arada DOGE yazı sırasında 0,1534 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, son 24 saatte hafif bir artış gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x